Przenoszenie fabryk w Polsce i na całym świecie

Oferujemy Państwu kompleksowe i profesjonalne przenoszenie fabryk i zakładów w Polsce i na całym świecie.Usługi te zapewniamy dla wszystkich kompleksów przemysłowych, począwszy od małych zakładów, po wielkie fabryki i elektrownie. Zajmujemy się również przenoszeniem maszyn na terenie kraju oraz za granicą.

Przenosimy fabryki i maszyny w kraju i za granicą:

Jesteśmy w stanie przetransportować każdy rodzaj wyposażenia przemysłowego na potrzeby naszych klientów. Oferujemy transfery całych fabryk do dowolnego miejsca na świecie.
Oferujemy też transport i przenoszenie pojedynczych maszyn, systemów elektrycznych i mechanicznych. Posiadamy niezbędne doświadczenie w przenoszeniu fabryk, linii produkcyjnych i zakładów produkcyjnych do każdego regionu świata.

Co oferujemy:

Nasza firma realizuje wszystkie prace wchodzące w skład projektu przenoszenia fabryk. Są to między innymi:

 • przenoszenie całych fabryk i zakładów produkcyjnych w kraju i na całym świecie
 • demontaż linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń
 • pakowanie i przygotowywanie wyposażenia fabryk do transportu
 • instalacja i uruchamianie maszyn i linii produkcyjnych
 • podnoszenie maszyn
 • załadunek i wyładunek wszystkich elementów wyposażenia
 • odłączanie i demontaż, montaż i podłączanie wszystkich systemów i maszyn
 • transport wielkogabarytowych elementów przemysłowych
 • modernizację maszyn przed przenoszeniem i po przenoszeniu
 • spawanie gazowe, elektryczne i wieloma innymi metodami
 • profesjonalne testowanie maszyn przed i po transporcie na miejsce docelowe
 • oraz szereg innych działań

Wszystkie powyższe działania gwarantują szybkie, bezpieczne i profesjonalne przenoszenia fabryk na duże odległości w rozsądnych cenach.

Specjaliści do wynajęcia:

W swojej firmie posiadamy zespół wysoce wykwalifikowanych i profesjonalnych ekspertów zajmujących się demontażem, montażem, podnoszeniem, testowaniem, pakowaniem i przygotowywaniem maszyn do transportu.
Zajmują sie oni też modernizacją, spawaniem, sporządzaniem planów rozmieszczenia wyposażenia fabryki, przygotowaniem projektu przenoszenia fabryk, sporządzaniem kosztorysów i wielu innych.
Więcej informacji możecie państwo znaleźć na stronie wynajem monterów maszyn i urządzeń

Transport ponad gabarytowych elementów:

Zapewniamy Państwu szeroki wybór ciągników wieloosiowych przystosowanych do transportu ciężkich elementów (np. kominy przemysłowe, całe linie montażowe, turbiny wiatrowe, itp.)

Dlaczego warto nas wybrać:

Używamy jedynie najnowszej technologii w zakresie demontażu, pakowania, transportu i podłączania wszystkich niezbędnych elementów systemów elektronicznych, mechanicznych i wszelkiego innego wyposażenia.

Ubezpieczenie OC:

Mając na uwadze wszystkie powyższe elementy, nasza firma od dawna posiada ważne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Wszystkie nasze usługi oferowane są w skali globalnej – do każdego zakątku świata. Najwięcej projektów realizujemy w obrębie Europy i Azji Mniejszej.

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz kontaktowy i odeślij go nam już dziś!

Gwarantujemy natychmiastową odpowiedź i przyjazd na miejsce w celu skalkulowania kosztów i sporządzenia niezbędnych planów do późniejszego zarządzania projektem. Zapraszamy również do kontaktu mailowego i telefonicznego.